Zahrady na klíč

Realizace - výstavby zahrad, zahrady Brno, Praha, ČR

Zahrady na klíč.
Naše firma vybuduje Vaši zahradu od projektu až po výsadbu. Jsme profesionální firma s bohatými zkušenostmi v oblasti budování zahrad.  Realizace zahrad provádíme nejen pro oblast Brno či Praha, ale po celé ČR.

Trávníky a jejich zakládání

Trávník bývá nejdůležitější užitnou plochou okrasné zahrady, proto je třeba jeho založení věnovat zvláštní pozornost. Zakládáme trávníky všech typů, kobercové i seté, máme i bohaté zkušenosti se zakládáním golfových greenů, forgreenů a fairwayí.
V ceně za založení trávníku kalkulujeme i následnou péči – přihnojení, postřik proti dvouděložným plevelům a první pokos strunovou či vřetenovou sekačkou. Samozřejmostí je i možnost zhotovení závlahových systémů.

Závlahy, závlahové systémy

V rámci kompletních služeb provádíme návrhy a instalaci automatických závlahových systémů. Nabízíme vlastní program, který se skládá z nejlepších komponentů a technologií od různých renomovaných výrobců závlahových systémů.

Zahradní výsadba - osazování zahrad

Neodmyslitelně a na prvním místě patří k zahradě výsadba rostlin. Kompozici zahrady určuje tvar a skladba záhonů, to je to první co je třeba vyřešit už při projektové dokumentaci.

Kontakt

Pavel Šemora
tel.: +420 777 777 509
email: zahrady@volny.cz

 

Provozovna

Kikrleho 1233/17a
Areál firmy Bomaso
620 00 Brno

Kancelář

Koláčkovo nám. 727
684 01 Slavkov u Brna
IČ: 46239847